עו"ד מקרקעין בנהריה

בין התחומים המבוקשים מאוד שבהם נזקקים לשירותי עורך דין נמצא גבוה ברשימה עו"ד מקרקעין שהוא האיש שאחראי על כל החוזים בעסקאות נדל"ן ומקרקעין משכירה או השכרת נכס ועד מכירה או קנייה שלו. יש מגוון עצום של עסקאות ושל מקרים שבהם נזקקים לשירותי עורך דין מקרקעין וזה לא רק במקרים של החלפת בעלות או עסקאות כמו מיזמים או תמ"א 38 ואפילו הפשרת קרקעות לבנייה.

עורך דין מקרקעין בנהריה

טיפול עו"ד מקרקעין גם כשדברים מסתבכים

קורה לא פעם בנדל"ן שהכוונות הטובות לא מובילות למקום שאליו רצינו להגיע. זה קורה כשהדברים מסתבכים ויש לברר בעלות על נכס שאינה ברורה, או כאשר יש לטפל בקשיים שונים שמערבים הליכים משפטיים בנכסים מסוימים. גם אז נזקקים לשירותי ייעוץ וייצוג ובדרך כלל גם לבדיקה מעמיקה ובירור יסודי ברישומים שונים.

במקרים הטובים עורכי דין עוזרים לקדם מיזמים נדל"ן שונים ורואים בכך ברכה כשהם יוצאים לפועל כמתוכנן וגורמים הנאה לאנשים רבים. מנגד כשאין ברירה אלא לעסוק בסיבוכים משפטיים כמו חריגות בנייה או בנייה ללא היתרים וכדומה, שבהם נזקקים לשירותי עו"ד מקרקעין

מתי כדאי לקבל יעוץ של עו"ד מקרקעין?

ככלל, רצוי מאוד לבוא לקבל ייעוץ אצל עו"ד מקרקעין בנהריה בכל עסקה שאתם עומדים לעשות ולו רק כדי לקבל את חוות הדעת בנוגע לתקפות החוזה וכיצד הוא עוזר לכם או פוגע בכם בסעיפים שונים. במקרים מסוימים שבהם יש עסקאות "קטנות" יחסית שבהן אנשים מנסים להסתדר לבד כמו שכירה או השכרה של דירה ומשתמשים בחוזים סטנדרטיים, מגלים אחר כך למרבה הצער שכדאי היה לפחות לקחת את החוזה לבחינת עו"ד כדי להבין על מה חותמים.

מה חשוב לדעת על עסקאות מקרקעין?

עסקת מקרקעין בישראל חייבת להיעשות כחוק בכתב והחוזה חייב להיות מנוסח עם כל הפרטים הנדרשים בכדי להצליח להעביר את הזכות והבעלות על הנכס לבעלים החדשים. גם חוזים אחרים של החכרה והשכרה, העברת זכויות בנכס או כל עסקה אחרת שכרוכה ברישומים חייבת להיעשות על ידי עורך דין מקרקעין שבקי בחוק ובדקויותיו ויכול לנסח חוזה שמגן על הזכויות שלכם.

תפקידו הוא גם להצביע בפניכם על כשלים נוספים בביצוע עסקה שאינם משרתים אתכם ואת האינטרסים שלכם, כמו בדיקת כדאיות של ביצוע עסקה במקום לא אטרקטיבי או כזה שלא יאפשר לכם לממש את התכניות העתידיות שלכם לגבי הנכס. כך שלמעשה עו"ד כזה הוא גם יועץ וגם מלווה כל יזמות נדל"ן כזאת בכל הנתונים ובכל המידע הרלוונטי שיכול לעזור לכם לקבל החלטה נכונה.

עסקאות מקרקעין כהשקעה

אם כבר מדברים על השקעות נדל"ן, זה הפך להיות תחום פופולרי גם אצל אנשים שלא מצויים בתחום ולכן זה עוד יותר קריטי להיעזר בעו"ד. כבר שנים רבות שהנדל"ן מככב לא רק כהשקעות של אנשים שמחפשים אפיק מניב יותר מאשר השקעות בבנק או בבורסה, אלא גם בגלל הגידול בביקוש לדיור וההתפתחות הכלכלית המבורכת בישראל.

אנחנו רואים התעניינות בנדל"ן גם בחו"ל ובכלל, העסקאות שנעשות בתחום המקרקעין הולכות ומתרבות, אבל יחד אתן הרבה סיפורים של השקעות שירדו לטמיון או טעויות בשיקול הדעת בגלל עבודה לא נכונה על חוזי המכר וההסכמים המשפטיים שנערכו סביב ההשקעות.

שירותי עו"ד מקרקעין חשובים בכל שלב

בדיוק לשם כך חשוב להיעזר בשירותי עו"ד מקרקעין בנהריה, שיכול לבדוק כל עסקה וכל משקיע ואת איתנותם הפיננסית וההיתכנות הכלכלית ולעשות למען לקוחותיו את מה שנדרש לעשות מעורך דין.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן