הסכמי ממון

כל זוגיות וניהול משק בית משותף מחייבים התייחסות לענייני רכוש וממון. לא פעם, אלה הנושאים שגורמים למחלוקות ופוגמים בזרימת האהבה ובמערכת היחסים הטובה- כשמדובר בזוגות בפרק ב' או ג', כמו שמקובל לראות יותר ויותר, מתחדדת עוד יותר שאלת הרכוש והממון. הסוגיה אינה מתייחסת רק לחלוקת הרכוש ומימון משק הבית אלא בעיקר לשנות הפנסיה וגם לעיזבונות ולירושות. שם חשוב מאוד כיצד מתחלקים הממון והרכוש וכיצד מחלקים גם את העיזבון.

מהו הסכם ממון?

הסכם ממון מוכר גם כהסכם חיים משותפים והוא נערך ונחתם בכתב בלבד, בין בני זוג שנישאים או חיים יחד ללא נישואין. בהסכם זה מסכמים את כל ההבנות וההסכמות בענייני רכוש וממון, והוא נעשה מרצון וללא כפייה כלשהי. ההסכם יכול להיערך לפני תחילת החיים המשותפים וגם במהלכם, אם טרם עשיתם זאת או אם השתנו תנאים מסוימים ואתם רוצים להתאים את ההסכם לתכניות החדשות שלכם. ככלל, ההסכם מתייחס לעתיד המשותף ולכן לוקח בחשבון את האפשרות של פרידה או של המשך החיים יחד לכל אורכם.

הסכם ממון

למה לערוך הסכם ממון?

החשש מכל מה שיכול לקרות ומסיפורים שאנחנו שומעים מחיי אחרים יכול לגרום לנו לחשוש אפילו מהזוגיות עצמה או להתפשר בדרך שלא מיטיבה אתנו. יש אנשים שחושים שעריכת הסכם עלולה לנטרל את הרומנטיקה ולפגוע באהבה, אולם מתברר שוב ושוב שההפך הוא הנכון וההסכם דווקא מנטרל את העוקץ ואת המרירות ומעמיד את הזוגיות על פסים בריאים יותר וגלויים. דווקא כשאתם אוהבים ומעוניינים מאוד לחיות יחד אתם הולכים אחד לקראת השני ומגלים את הרצון הטוב שמלווה את הזוגיות שלכם.

מה חשוב לדעת על הסכם ממון?

הסכם ממון יכול לכלול גם נושאים נוספים מלבד רכוש וממון והם מתייחסים לאופי מערכת היחסים שלכם. ככלל, ההסכם שומר על הזכויות והאינטרסים של שני הצדדים ולכמה זוגות זאת עשויה להיות הפעם הראשונה שבה יקדישו מחשבה גם לעניינים חומריים כאלה ולכן הוא מאיר עיניים ופינת מעניינות בחיים המשותפים.

עורך דין להסכמי ממון בנהריה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן