הסכמי גירושין

ההחלטה על גירושין ופירוק המשפחה אינה קלה, ובמיוחד כאשר שומעים על מקרים סבוכים שבהם התהליכים מתמשכים שנים. עם זאת, יש דרך אחרת בה אפשר ללכת והיא המומלצת ביותר על ידי משרד עו"ד ראובן מלאך. גישור בתחילת הליך הגירושין מגדיל את הסיכוי להגיע לניסוח הסכם גירושין הדדי בהסכמה ובהבנה שזאת הדרך הרצויה ביותר שחוסכת לכם זמן וכסף רב. כל בית משפט לענייני משפחה וכל בית דין רבני יעדיפו אפשרות זאת גם כדי שתוכלו לסיים את הפרק הקודם מהר ככל האפשר וגם כדי למנוע משקעים רגשיים רבים שעלולים לעכב את השיקום וההחלמה.

הסכם גירושין

מה חשוב לדעת על הסכמי גירושין?

הסכם גירושין הוא הדרך הקצרה והנוחה ביותר להגיע לתוצאה במינימום זמן, כסף ועגמת נפש המלווה בדרך כלל כל הליך של פירוק משפחה. הסכם שכזה נערך ונחתם על ידי בני הזוג ולאחר מכן מובא לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני לצורך בחינתו ואישורו. בבית המשפט או בבית הדין ההסכם נבדק במטרה לוודא כי נערך בהסכמה וכי אין בו סעיפים מפלים, מדירים או הגורמים עוול כלשהו למי מבני הזוג או ילדיהם, כל זאת בטרם ההסכם מאושר בערכאה.

מי מנסח הסכם גירושין?

האפשרות האידיאלית והמועדפת היא שבני הזוג יישבו עם עצמם וינסחו טיוטה ראשונית של הסכם הגירושין שלהם במטרה להגיע לכמה שיותר הסכמות. אם ישנן מחלוקות, מלבנים אותן בעזרת ליווי וייעוץ משפטי. את טיוטת הסכם הגירושין מביאים לעורך דין גירושין לבדיקתו וזה מוודא כי כל ההיבטים והסעיפים האפשריים נלקחו בחשבון ואין בעיה כלשהי אשר תמנע את אישורו על ידי בית המשפט או בית הדין. רצוי שהסכמי גירושין ינוסחו בדרך כלל בצוותא על ידי בני הזוג, אולם אם זה בלתי אפשרי מומלץ לעשות זאת בליווי של עו"ד גירושין המתמחה בתחום.

מהו גישור לקראת הסכם גירושין?

היום מומלץ לכל זוג החפץ להתגרש להגיע קודם לגישור בניסיון לנסח הסכם גירושין שאותו אפשר להביא לבית המשפט או בית הדין לאישור. מהלך זה נועד כניסיון להקטין את סכסוכי הגירושין הנמשכים לא אחת זמן רב בבית המשפט או בית הדין, מעכבים את פירוק התא המשפחתי בדרך שמאפשרת לו להתקדם הלאה לשגרה החדשה ויוצרים עומס רב על בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.

גישור אינו בא במקום הסכם גירושין ששומר על כל הזכויות שלכם אבל הוא בהחלט יכול להביא אתכם להבנה טובה יותר של מה שאתם מוכנים לוותר ולהתפשר עליו וכיצד לחלק את הרכוש ולנהל את המשמורת על הילדים. גישור אף עשוי לנטרל או להקטין רבות את המטען הרגשי הנפיץ כדי שתוכלו ללכת זה לקראת זה ולנסח בהקדם את הסכם הגירושין הטוב ביותר ששומר על הזכויות שלכם ומובא לבית המשפט/בית הדין לאישור לקראת הגירושין.

עורך דין גירושין בצפון

כיצד משרד עו"ד מלאך מסייע לכם בהסכמי גירושין?

לאחר שנים רבות של ייצוג לקוחות בתיקי גירושין מכל הסוגים, במשרד עו"ד מלאך למדו שהדרך הטובה ביותר להגיע לגירושין בהסכמה היא להוביל אותם לגירושין בהסכמה במקרים שבהם זה אפשרי, ברגישות ובנחישות לצורכי וטובת הלקוחות. מדיניות המשרד היא לערוך הסכם גירושין ששומר על האינטרסים של הלקוחות מבלי להידרדר ולדרדר למלחמות מיותרות ומבלי לנקוט צעדים שמסלימים את המצב.מניסיונו של עו"ד מלאך וצוות עורכי הדין במשרד, גישה עניינית ויצירתית במקרה הצורך מביאה לתוצאות החיוביות והמקוות בכמה שפחות מטענים רגשיים כאובים. הרבה רצון טוב והבנה עמוקה למצבו של הלקוח מסייעים להניע תהליך גירושין שמותיר כמה שפחות משקעים אצל הלקוחות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן