עורך דין גירושין בנהריה

השלב הראשון והקשה בכל גירושין הוא השלב בו אתם מבינים כי אין לכם עתיד משותף ומחליטים כי גירושין עדיפים על פני ניסיונות חוזרים ונשנים להציל את הזוגיות. מאותו יום למעשה הליך הגירושין מתחיל, ומרגע זה ואילך, תיכנסו אתם ובן או בת הזוג שלכם לסחרור הרגשי והמשפטי של הליכי הפרידה והגירושין.

עם זאת, ישנה דרך אחרת בה אפשר ללכת והיא המומלצת ביותר על ידי המשרד של עו"ד ראובן מלאך . גישור בתחילת הליך הגירושין מגדיל את הסיכוי להגיע לניסוח הסכמי גירושין הדדיים בהסכמה ובהבנה שזאת הדרך הרצויה ביותר, הנוחה ביותר והנכונה ביותר ואף חוסכת לכם זמן וכסף רב. כל בית משפט לענייני משפחה וכל בית דין רבני יעדיפו אפשרות זאת על פני האחרת, גם כדי שתוכלו לסיים את הפרק הקודם מהר ככל האפשר וגם על מנת למנוע משקעים רגשיים רבים שעלולים לעכב את השיקום וההחלמה של כלל בני הבית.

עורך דין גירושין בנהריה

מתי כדאי לפנות לעורך דין לענייני גירושין?

הזמן הנכון לפנות לעורך דין לענייני גירושין לצורך התייעצות מקדימה הוא, ובכן – מוקדם ככל האפשר ומומלץ (מטעמי זהירות) עוד טרם הודעתם על כך לבן או בת הזוג, לפני שתנקטו צעדים כלשהם שעלולים לפגוע בזכויותיכם בהמשך. הליך גירושין הנו הליך משפטי לכל דבר ועניין. הטענות שלכם צריכות להיות מגובות בהוכחות ובראיות בכדי שבית המשפט או בית הדין הרבני יקבל אותן ותפקידו של עורך הדין המיומן בתחום המשפחה הנו להנחות אתכם כבר בתחילת הדרך אילו מסמכים כדאי שתאספו ואילו ראיות כדאי לתעד כצופה פני עתיד.

האם פנייה מוקדמת לעורך דין לענייני גירושין לא תחריף את הסכסוך?

אין סיבה של ממש לחשוש כי פנייה מוקדמת תחריף את סכסוך הגירושין. כל עוד תפעלו בצורה הגונה, כשטובת הילדים שלכם עומדת לנגד עיניכם, תוכלו לקדם כך הליך גירושין קצר ומכבד, שישחרר אתכם להתחיל בחייכם החדשים מוקדם ככל האפשר. כך, תהיו פנויים לעזור לילדים לעבור את התקופה הקשה ולסייע לכל המשפחה להסתגל לאורח החיים החדש, שני הבתים, אולי סביבת מגורים חדשה, ועוד.

כיצד תדעו היכן עדיף לנהל את הליך הגירושין (ביה"ד הרבני או ביהמ"ש לענייני משפחה)?

לאחר ההחלטה על הגירושין, יש להחליט באיזו ערכאה משפטית תחפצו לנהל את ההליך בבוא העת – בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. בכל ערכאה עשויות להתקבל החלטות שונות בנוגע לנושאים המרכזיים של הגירושין, כמו המשמורת על הילדים, חלוקת הרכוש, דמי המזונות ועוד. עורך הדין לענייני גירושין יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת / נבונה באיזו ערכאה להתדיין מהי הערכאה המתאימה ביותר לנסיבות המקרה שלכם.

מהם ההיבטים השונים של הפרידה והגירושין?

המחלוקות העיקריות בין בני זוג מתגרשים מתרכזות, לרוב, בשני תחומים – הילדים והרכוש. במידה ובני הזוג אינם מגיעים להסכמות בעצמם, מי שמכריע בכך הם השופט או הדיינים. אלו יבחנו את הסוגיה המונחת בפניהם ויחליטו מי מההורים יקבל משמורת עיקרית על הילדים או לחילופין יחליטו על משמורת משותפת, מה יהיו זמני השהות של ההורה השני, כמה מזונות ישלם ההורה וכיצד יחולק הרכוש המשותף בין בני הזוג.

מה תפקידו של עורך דין לענייני גירושין בהגנה על טובת הילדים והוריהם?

ניהול לא נכון של הליך הגירושין עלול לפגוע בזכויותיו של אחד ההורים בנוגע לילדיו, ומכאן גם לפגוע בטובת הילדים עצמם. תפקידו של עורך הדין לענייני גירושין הוא לוודא כי בית המשפט בוחן את המסוגלות ההורית של שני ההורים ולא רק של אחד מהם, וכי רצונותיהם של הילדים באים לידי ביטוי (בהתאם לגילם) בהחלטה על המשמורת וזמני השהות.

כיצד יכול עורך הדין לענייני גירושים לסייע בנושא גובה דמי המזונות?

על עורך הדין מוטלת המשימה להציג בפני בית המשפט או בית הדין הרבני את הראיות המלאות למצבם הכלכלי של שני ההורים, בכדי למנוע מצב של תשלומי דמי מזונות גבוהים מדי העלולים לפגוע ביכולתו של הצד הנאלץ לשלם אותם לכלכל את עצמו ואת ילדיו כשהם אצלו. כך גם יוודא עורך הדין כי הסכום שהוחלט אינו נמוך מדי ופוגע ביכולתו של ההורה שמקבל את הכסף לכלכל את הקטינים ולענות על צרכיהם.

מהם האתגרים בחלוקת רכוש בעת גירושין?

חלוקת הרכוש משפיעה באופן ישיר על מצבם הכלכלי של בני הזוג לאחר הגירושין ולכן היא מוקד למאבק. פירוק השותפות הכלכלית הוא תחום שעלול להיות מורכב במיוחד כאשר מעורבים בדבר עסקים עצמאיים, ירושה או סיוע כלכלי המגיע מחוץ לתא המשפחתי. עורך דין לענייני גירושין יכול לוודא כי הזכויות שלכם ברכוש יישמרו וכי לא תמצאו עצמכם מקופחים לאחר הפרידה, חסרי כל וכי גם אתם וגם בן או בת הזוג שמהם אתם נפרדים לוקחים אחריות על חלקכם בחובות המשותפים שנצברו במהלך חיי הנישואין וכי אף אחד לא נותר להתמודד עם החובות לבדו.

מדוע חשוב שהייעוץ והליווי המשפטיים ייעשו על ידי עורך דין המתמחה בגירושין ובדיני משפחה?

בניגוד לחלוקת רכוש בין שותפים בעסק או בין יורשים, השותפות של בני זוג נשואים נתונה תחת מערכת דיני המשפחה. זהו תחום מומחיות ייחודי, שיש להכיר ולצבור בו ניסיון כדי לא לעשות טעויות שעלולות להותיר את אחד מבני הזוג מנושל מזכויותיו ומרכושו. לא כל שכן בעניין ההסדרים הנוגעים לילדים, אשר מוסדרים בדיני המשפחה באופן בלעדי. לכן, חשוב מאוד להגיע בשלב מוקדם ככל האפשר לאיש מקצוע המתמחה בגירושין – עורך דין גירושין בנהריה, מכיר לעומק ומניסיון מעשי את תחום דיני המשפחה.

הנושאים שבהם מטפל המשרד

גירושין
גירושין אינם החלטה קלה ולכן מרגע ששוקלים גירושין מומלץ לפנות לייעוץ כדי להבין את ההשלכות גם בצורה מעשית וכספית וכיצד להיערך לכך. במקרה כזה חשוב לבחור משרד בתחום זה שפועל איתכם בהבנה מלאה שאת התקופה הזאת יש לעבור בשיא הרגישות והאמפתיה אבל גם בנחישות כדי לשמור על הזכויות ועל האינטרסים של כל צד וכדי לא להסלים שלא לצורך אף מאבק. במקרה כזה ראובן מלך עורך דין לענייני גירושין בנהריה הוא הכתובת המתאימה.
טיפול במשמורת ורכוש
המשרד מטפל בכל הנושאים הכרוכים בגירושין כמו טיפול במשמורת על הילדים, הסדרי שהות וראייה ודמי מזונות. טיפול בדמי מזונות כולל גם דמי מזונות אישה בזמן התהליך וכולל גם השגת הסדרים כלכליים, חלוקת רכוש ואיזון משאבים וטיפול בעדכון דמי מזונות גם לאחר הגירושין עצמם, לצורך התאמות, סכום הכתובה, יחסי ממון וזכויות כספיות ממקומות עבודה שמגיעות גם לבני הזוג, חלוקת ממון ומיטלטלין, איתור וטיפול בחשבונות ותוכניות חיסכון, הסדרת חובות.
הסכמי ממון, ידועים בציבור וחיים משותפים
בניגוד לנהוג לחשוב, הסכם ממון הוא זה שמקנה ת השקט הנפשי ומפנה אתכם לעסוק בזוגיות עצמה. היום, כשידועה חשיבות עריכת הסכמי ממון וחיים משותפים, המשרד מציע שירות זה בכל המקצועיות והניסיון הנדרש כדי לנסח הסכם שיתחיל את חייכם המשותפים באהבה ובהבנה.
הגנה בגלל אלימות במשפחה
המשרד נרתם לעזור ללקוחותיו במקרים השונים של אלימות במשפחה על כל סוגיה. הודות למודעות הגוברת לסוגים השונים של אלימות והתעללות במשפחה, כולל אלימות כלכלית ורגשית, אפשר היום לנקוט שלל צעדים שנועדו להגן על מי שסובלים מאלימות כזאת.
עיזבונות, צוואות וירושות
המשרד נרתם לעזור ללקוחותיו במקרים השונים של אלימות במשפחה על כל סוגיה. הודות למודעות הגוברת לסוגים השונים של אלימות והתעללות במשפחה, כולל אלימות כלכלית ורגשית, אפשר היום לנקוט שלל צעדים שנועדו להגן על מי שסובלים מאלימות כזאת.
אימוץ ילדים
היום, כשיש כל כך הרבה אפשרויות לכך אסור לעבור זאת לבד ללא ליווי משפטי צמוד כדי לוודא שהכל נעשה כחוק בכל הליכי האימות השונים שקיימים כיום, גם בישראל וגם במדינות שמהן מאמצים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן