עורך דין לענייני צוואות וירושות

מניסיוני כעורך דין, גיליתי שרבים שואבים את מרב הידיעות בנוגע לעיזבונות וירושות מסרטי קולנוע וטלוויזיה. משכך, לא אחת רבים מופתעים כשנתקלים בחוקי הירושה של מדינת ישראל ושל מדינות אחרות. מעשית, זה אומר שהם מופתעים לגלות שבכל מדינה יש חוקים אחרים לחלוקת עיזבון, שיש סיכוי סביר שיוגשו התנגדויות למתן צו ירושה או צו קיום צוואה מצד אנשים שלא חשבו כלל שהם מעורבים בסיפור המשפחתי שלהם, שהעובדה שיש בישראל כל כך הרבה בעלי אזרחויות זרות ונכסים במדינות אחרות, מסבכת את חלוקת העיזבון במקרים של פיצול המשפחה במקומות שונים ושיש הבדל גדול מאוד בין מה שנראה לכם הגיוני להוריש לבין מה שקורה במציאות.

עורך דין לענייני צוואות וירושות בנהריה

למה חשוב לערוך צוואה חוקית?

אם אתם רוצים לוודא שהעיזבון שלכם יחולק כרצונכם ולפי ראות עיניכם ליורשים שאתם בוחרים, כל זאת מבלי לעורר התנגדויות משפטיות או לגרום לסכסוכים משפחתיים, מומלץ לשקול עריכת צוואה חוקית בזמן. כדי להבין במה זה כרוך וכיצד בית המשפט יקבל צוואה חוקית בלבד רצוי להתייעץ איתנו, עורכי דין לצוואות וירושות. כך תדעו בדיוק במה תהליך שכזה כרוך, מהן ההשלכות של אי עריכת צוואה כדין בישראל וכך גם על הסיכוי שלכם להוריש עיזבון ליורשים שלכם בדיוק כרצונכם.

מה חשוב לדעת על צוואות וירושות?

חשוב לדעת שצוואה לא נעשית רק במקרים של ריבוי נכסים אלא גם כאשר רוצים לוודא שהיורשים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם, וגם כדי להביע בצורה מפורשת את רצונכם בנוגע לעיזבון שלכם, הכל על מנת שלא יהיו אי הבנות אחר כך. זהו נוהל בריא בכל חיי משפחה ובוודאי שבמשפחה שיש בה מורכבות גם ביחסים וגם בניהול הנכסים והממון.

צוואה תורמת לסדר ולנקיטת צעדים מעשיים

יש מי שמסתכל על צוואה בחשש ובמועקה בשל המשמעות שלה – התייחסות מפורשת מדי, גם בגיל צעיר, לרגע שבו כבר לא נהיה כאן- אלא שהעובדה שעורכים צוואה עוזרת לכולם לעשות סדר בחיים שלהם כבר היום, הן בנכסים והן בסדרי עדיפויות משפחתיים כאחד. צוואה היא למעשה מעין סיכום של חייכם וההישגים שלכם, אם אפשר לקרוא לזה כך, שעוזרת לכם למפות את כל מה שיש לכם ואת כל מה שאתם רוצים לעשות ולהביא את זה ליישום בחיים שלכם גם כיום. מרגע שמבינים אילו צעדים יש לנקוט כדי להבטיח זאת, כמו לדאוג לרווחתם (או פרנסתם) של יקיריכם, ניתן לנקוט צעדים מעשיים ולהבטיח זאת כבר היום.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן