עורך דין נוטריון בנהריה

יש עורכי דין שמוסמכים לעסוק בחוק, לייצג בבתי המשפט ולטפל בעניינים שונים של לקוחותיהם המחייבים את מעורבותם, ויש עורכי דין שיש להם תפקיד נוסף בתוקף הסמכה על ידי משרד המשפטים כדי לשמש מעין ערכאה לעריכת מסמכים משפטיים, אימותם ואישורם שדורשים מתן תוקף על ידי נוטריון.

היותו של עורך דין נוטריון מעניקה ליושרו ומקצועיותו משנה תוקף כתעודה המאשרת זהות אדם כלשהו באופן בלתי מעורער או ככזאת המעידה על כך שכל מה שיש בה נכתב ונחתם מרצון חופשי של החותם וללא הפעלת כוח או סחיטה כלשהי. מכאן מובנת החשיבות של נוטריון – עורך דין נוטריון שהוסמך לאשר מסמכים כנציג בפני הרשויות או אנשים אחרים כשכל חתימה שלו מוודאת אותנטיות בלתי ניתנת לערעור או לזיוף.

עורך דין נוטריון בנהריה

נוטריון - עורך דין שהוסמך לאשר מסמכים

חתימת עורך דין נוטריון היא חתימת אמת, חתימת אישור וזיהוי סופית ובלתי ניתנת לערעור ומכאן חשיבות מעורבותו בהליכים שדורשים זאת. נוטריון מאמת חתימות על מסמכים הן על ידי אימות החותמים והן על ידי בדיקת המקור והאמינות של המסמך עצמו. נוטריון מאשר נכונות של מסמכים שונים ובעיקר של תרגומים משפטיים שנחוצים לביצוע פעולות כמו הרשמה ללימודים או הגשת תעודות למשרדי ממשלה בחו"ל או כחלק מקבלה לעבודה שם. לדוגמה, הוא מטפל בתצהירים ובהצהרות לפי הנדרש, לאמת זהות של אדם כדי להצהיר שהוא חי ולא מת במקרה שנדרש לוודא זאת בענייני ירושה או צוואות או בבעלות על נכסים וחשבונות.

מה חשוב לדעת על נוטריונים?

בישראל מעמד הנוטריון הציבורי והפרטי מאוחד על פי חוק, בניגוד להפרדה שיש בחו"ל. השימוש בשירותיהם מגוון לפי הדרישה למסמכים חתומים על ידי נוטריון בארץ ובעולם.

נוטריון עוסק בתרגום מסמכים ובאישורם על פי דרישת גופים שונים ובכך הוא מעניק להם את התוקף הנדרש בעיני בתי המשפט (בארץ ובחו"ל) ורשויות שונות, כמו משרדי ממשלה שדורשים מסמכים חתומים כדי להעניק אזרחות, או תעודות השכלה, או בעלות על מקרקעין או אימות זהות וכדומה. האחידות בדרישות ובחוקים אלה הם אלה שמאפשרים הכרה הדדית במסמכים וביצוע מהלכים ביורוקרטיים שונים שנדרשים בין אזרחי מדינות שונות וגם בישראל עצמה, בכל פעולה שדורשת חותמת אפוסטיל.

אפוסטיל הוא אישור לכך שמי, בדומה לסרטיפיקט, שחותם על המסמך הוא נוטריון מוסמך ומורשה על פי חוק המדינה. ההכרה הזאת מבוססת על אמנה בין מדינות שונות שמכירות בחותמת האפוסטיל ובסמכות הנוטריון כך שתוכלו להגיש את המסמכים השונים למטרותיכם.

לסיכום, לעיתים תזדקקו לעורך דין שהוסמך לאשר מסמכים בין שאר הפעולות הרצויות שלכם, וכאן נכנס לתמונה עורך דיון נוטריון ראובן מלאך.

אולי יעניין אתכם גם:

אישור תרגום נטוריוני >> 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן