אודות ראובן מלאך

לאחר שהחל את דרכו המקצועית בתחום המשפטים בשנות התשעים, עבודתו של עו"ד ראובן מלאך משלבת כיום בין אהבת האדם הטבועה בו לבין היכולת לעזור להם בצורה פרקטית בכל הרגישות הנדרשת והיצירתיות המתבקשת.

מי הם לקוחות המשרד?

לקוחותיו הרבים באים מכל המגזרים – העסקי, הציבורי, המוסדי והפרטי – והם זוכים לליווי צמוד, אישי ומקצועי, של עו"ד ראובן מלאך. הם זוכים לייצוג ולייעוץ ואוזן קשבת כבר שנים רבות, עו"ד ראובן אינו מסתפק רק במקצועיות ובניסיון שלו אלא גם ביחס אישי, זמינות גבוהה ונגישות מרבית לכל מי שנזקק לייעוץ ולפתרון בעיה.

שמו הולך לפניו גם בגלל המיומנויות הרבות שהופכות אותו לכתובת הראשונה שאליה פונים כל מי שזקוק לייצוג בתחומים רגישים כמו גם עסקיים ומסחריים. הקשב, האכפתיות וההבנה העמוקה הם בדיוק מה שמייחד את המשרד וגורם ללקוחות הרבים לדרוש את הייצוג שלו.

אודות ראובן מלאך

תובע ומתנדב

העבודה הרבה במשרד אינה מונעת ממנו לשלב את העיסוקים הרבים שלו בשגרת יומו, חלקם בתחום המשפט וחלקם בהתנדבות מתוך אהבת האדם והרצון לעזור ולשפר ככל האפשר את הסביבה והחברה. מלאך הוא גם אב לארבעה, מוזיקאי נלהב ומתנדב מסור בקהילה בשלל תחומים.

הוא פעיל בארגון "רוח טובה" ואף מופיע בקביעות כמרצה מבוקש ופופולרי בהרצאות בבתי ספר, משום שחשוב לו לנסות ככל האפשר למנוע מעורבות של הדורות הבאים בפלילים ולמנוע מקרים של אלימות במשפחה.

נוסף לעיסוק בתחומים משפטיים כמו פלילי ואזרחי, תעבורה ומשפחה, עו"ד מלאך הוא גם מספק שירות חיוני של נוטריון וכמו כן, שימש תובע עירוני ברשויות מקומיות במינוי היועץ המשפטי לממשלה וסנגור בבתי דין צבאיים. לא זו בלבד, היה גם פעיל בלשכת עורכי הדין ומשמש שם דיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

עו"ד ראובן מלאך - ראיון בתחנת הרדיו "קול רגע"

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9000754
דילוג לתוכן